Çok Satan Ürünlerimiz

Şu anda en çok satanlar yok

Teslim Süresi :

Şulle Optik online alışveriş sitemizden ( www.suleoptik.com ) verdiğiniz siparişler takriben 3 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasına teslim edilen siparişler teslimat adresinize bağlı olarak 1-2-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilebilir.

Kargo Şubesi Yada Kuryeden Ürün Teslim Alırken :

Ürününüzü teslim alırken öncelikle paketin yırtık ya da hasarlı olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz. Yırtık ya da hasarlı paketi teslim almadan durumu kargo görevlisine mutlaka belirtip  firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünü teslim alırken size teslim edilen paketi kargo görevlisinin hemen yanında açmanızı öneririz. Ürün de fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu süreçte bir hasar tespiti gözlemlerseniz kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi önemle rica ederiz.

Kargo Firması tarafından Şule Optik’e, ürünün hasarlı olduğuna ilişkin bilgilendirme yapıldığında; ürünün iade işlemleri başlatılacak ve tercihiniz doğrultusunda ücret iadesi ya da ürün değişimi yapılabilecektir.

Üründe hasar olduğunu kargodan ürünü teslim aldıktan sonra fark ettim, ne yapmalıyım.?

Teslim günü içerisinde firmamıza e-mail ya da whatsap hattımız üzerinden hasarlı ürün resmini gönderip durumu belirtmeniz gerekir. Teslim günü sonunda bildirimi yapılmayan hasarlı ürünleriniz iadesi ya da değişimi kabul edilmez.


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü